Kręgi relacyjne

Organizowane przez nas Kręgi Relacyjne to otwarte, cykliczne spotkania, których formuła przede wszystkim oparta jest na dialogu. Dzięki udziałowi w wydarzeniu uczestnicy mają szanse doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne, a także lepiej zrozumieć swoje reakcje i wewnętrzne potrzeby. Kręgi Relacyjne to również propozycja dla wszystkich tych, którzy po prostu chcą poznać nowych ludzi i najzwyczajniej w świecie porozmawiać.

Formuła otwartych wydarzeń organizowanych przez In Relatio tak naprawdę znana jest od dawien dawna – już nasi dalecy przodkowie spotykali się w licznym gronie, by dzielić się doświadczeniami, wiedzą i przekonaniami. Również dzisiaj, tak samo jak nasi dziadkowie, potrzebujemy spotkań, którym towarzyszy mądry dialog.

Spotkania w ramach Kręgów Relacyjnych organizujemy cyklicznie raz w miesiącu. Każdemu takiemu spotkaniu towarzyszy wykład lub warsztat na zaplanowany temat.

Tutaj nie musisz czuć się do niczego zobowiązanym – przyjdź, poznaj nas i zadecyduj czy chcesz uczestniczyć w Kręgach Relacyjnych ponownie.