Psychoterapia indywidualna i dla par

Relacje i emocje – to jedne z najważniejszych aspektów życia każdego człowieka. Niemniej jednak smutek, lęk, poczucie samotności lub nieadekwatności w tych obszarach towarzyszą każdemu z nas. Jesteśmy po to, by pomagać odnaleźć drogę do wewnętrznej równowagi, satysfakcji z relacji z sobą i innymi oraz poczucia bezpieczeństwa.

Warsztaty i treningi

Udział w warsztatach i treningach In Relatio pomaga lepiej zrozumieć własne emocje. Pozwala ponadto zdobyć praktyczne umiejętności budowania trwałych, cennych relacji – zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Kręgi Relacyjne

Chcesz doskonalić swoje umiejętności relacyjne i komunikacyjne? A możesz pragniesz nawiązać nowe znajomości i znaleźć towarzyszy do wspólnych rozmów? W takim razie zapraszamy Cię na spotkanie w ramach Kręgów Relacyjnych.

Obszary działalności

circle3

Działalność terapeutyczna

Podczas sesji terapeutycznych, które stanowią trzon działalności In Relatio, opieramy się na wiedzy zdobytej przez różne kierunki psychoterapii, jednak podstawą naszej pracy jest neurobiologia emocji.

circle1

Sekcja
Edukacyjna

Kierunek naszej pracy wyznaczają wartości humanistyczne – prowadzone przez nas terapie skupiają się na kliencie, a terapeuta pełni rolę przewodnika, który pomaga uporać się napotkanymi trudnościami.

circle4

Warsztaty
i treningi

Nasi terapeuci mają na swoim koncie wiele treningów, szkoleń i warsztatów, które miały za zadanie pomóc uczestnikom tworzyć wartościowe relacje zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowym.

circle2

Kręgi
Relacyjne

Zapraszamy na otwarte, cykliczne spotkania, które mają na celu rozwijać umiejętności komunikacyjne, a także pomóc uczestnikom zrozumieć swoje reakcje, zachowania i ukryte potrzeby.

circle

In Relatio tworzą ludzie, dla których najważniejszymi wartościami są idee humanistyczne – takie jak wzajemny szacunek, autentyczność i akceptacja przekonań innych osób Każdy z terapeutów In Relatio stanowi ważne ogniwo zespołu – dogłębnie poznaliśmy się i pracujemy razem, ponieważ cenimy się jako specjalistów i wzajemnie sobie ufamy. 

Dlaczego my

triangle

Pomagamy przełamać poczucie izolacji – wierzymy, że wsparcie przewodnika może pomóc pokonać nawet te trudności, które wydają się być nie do pokonania.

triangle

Na naszych warsztatach i treningach przekazujemy wartościową wiedzę i pokazujemy jak wykorzystać ją w rzeczywistości.

triangle

Robimy wszystko, by klient mógł poczuć się swobodnie i – przy nas możesz być sobą i możesz szczerze rozmawiać o tym wszystkim, co Cię trapi i hamuje.

triangle

Pełnimy rolę „cichych przewodników”, którzy bez oceniania, z szacunkiem do wartości i przekonań pacjentów, pomagają znaleźć drogę do pokonania przeszkód.

triangle

Nasz praca oparta jest na neurobiologii emocji, a jej słuszność potwierdziły liczne badania.

triangle

W swojej pracy kierujemy się wartościami humanistycznymi – najważniejsza dla nas jest nie tylko autentyczność, ale również szacunek dla uczuć i poglądów innych osób.

Nasi partnerzy

inrelatio-logo-rev
partner1
partner2

Lokalizacja