Rafał Dziopa, psychoterapeuta

Ukończyłem czteroletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Instytut ten jest członkiem EAGT-European Association for Gestalt Therapy oraz Forge-International Federation of Gestalt Training Organizations. Jestem absolwentem Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego Swoją wiedzę i doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałem między innymi: w stowarzyszeniu „Od Do” prowadząc psychoterapię DDA, w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie pracując z pacjentami z depresją, zaburzeniami lękowymi i osobowości oraz w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy prowadząc procesy terapeutyczne osób z traumatycznymi doświadczeniami związanymi z przemocą fizyczną, psychiczną i seksualną.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię grupową, psychoterapię par oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Dla mnie osobiście psychoterapia Gestalt to przede wszystkim proces odkrycia, poznania i wyrażania siebie, takim jaki jestem. Proces, który prowadzi do świadomej zmiany sposobu życia na satysfakcjonujący.

Umów się na spotkanie z terapeutą

Rafał Dziopa

tel. 504-168-157

rafal@gestalt.pl

Pracownia Psychoterapii Gestalt

ul. Ptasia 2 m 28, 00-138 Warszawa

Formularz kontaktowy