Nasi psychoterapeuci

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów z wieloletnią praktyką kliniczną. Od 2008 roku pomagamy ludziom w przezwyciężaniu kryzysów i trudności. Wspieramy w odzyskiwaniu radości i satysfakcji z życia.

Psychoterapia

W naszej pracy najważniejszy jesteś Ty – ze swoją niepowtarzalną historią życia, emocjami, problemami, dla których poszukujemy rozwiązań. W procesie psychoterapii wspieramy w poszukiwaniu drogi do osiągnięcia satysfakcji życiowej.

Korzyści z psychoterapii

Naszym zadaniem jest przywrócenie Ci poczucie wpływu na własne życie, nauczenie samoakceptacji i stworzenie satysfakcjonujących i bliskich relacji. Pokażemy Ci, jak radzić sobie ze stresem i problemami życiowymi.

Jesteśmy po to, aby ci pomóc

Nie masz ochoty do życia? Nie radzisz sobie z ciężkimi doświadczeniami lub problemami zawodowymi? A może nie znasz przyczyny swojego złego samopoczucia, ale czujesz, że nie dajesz już rady? To, że tu jesteś oznacza, że podjąłeś pierwszy krok do poprawy jakości swojego życia. Pozwól sobie pomóc. Skontaktuj się z nami.

Decyzja o rozpoczęciu psychoterapii to bardzo ważny moment w moim życiu. Teraz z perspektywy czasu wiem, że to początek nowego, lepszego życia. W trakcie terapii uświadomiłem sobie jak wielki wpływ na obecne życie ma nasza przeszłość. 

Gdy trafiłem do Rafała w 2010 roku byłem trochę jak Marsjanin, z tym że na moim Marsie mieszkała tylko jedna osoba i to byłem ja. Byłem osamotniony i nawet o tym nie wiedziałem. (...) Mam nadzieję, że będziecie mieli szczęście mieć Rafała za swojego przewodnika. Ja przeszedłem z nim moje Himalaje.

Pracownia Psychoterapii Gestalt

ul. Ptasia 2 m 28, 00-138 Warszawa

Gabinet psychiatry

ul. Madalińskiego 67 B lok. 35, 02-549 Warszawa