Piękny BlogStar Uroda

Smaczne… kosmetyki – Skinfood

fresh made cranberry mask

Skinfood to kosmetyki, które nie tylko pęknie wyglądają na łazienkowej półce, ale także są niezwykle skuteczne, wydajnie i cudownie pachną. Skinfood to marka kosmetyczna inspirowana kuchnią. Filozofia marki opiera się na fakcie, że zdrowa żywność pomaga chronić piękno skóry. Opracowując swoje produkty Skinfood nieustannie poszukuje najlepszych składników. Ekologiczne i nienaruszające równowagi ekologicznej metody uprawy roślin są filarem filozofii marki. Przedstawiciele marki spotykają się z rolnikami, upewniając się, że składniki są uprawiane zgodnie z odpowiednimi metodami i w optymalnych warunkach. Kosmetyki dostępne wyłącznie w Sephorze.

 

Blogstar poleca:

 Black Sugar Perfect Cleansing Cream oraz Black Sugar Perfect Cleansing Balm

Cudownie pachnące kosmetyki  – krem i balsam z czarnym cukrem do oczyszczania skóry. Krem idealnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Balsam natomiast  w kontakcie ze skórą zamienia się w olejek. Dzięki tej transformacji balsam oczyszcza pory skóry i usuwa wszystkie ślady makijażu. Formuła obu kosmetyków zawiera saké i brązowy cukier. Produkty udoskonalają teksturę skóry.  Cena kremu: 85,00 zł, cena balsamu: 95,00 zł.

 BLACK SUGAR PERFECT CLEANSING (1)

 

BLACK SUGAR PERFECT CLEANSING (2)

Black sugar perfect essential scrub 2X

Peeling z czarnym cukrem, który pozostawia twarz naprawdę gładką i nawilżona. Łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Pachnie miodem i karmelem. Wart każdej ceny!

Cena: 109,00 zł Black Sugar Honey Mask Wash OffZmywalna maska z miodem Manuka i czarnym cukrem. Maska przeznaczona jest specjalnie do suchej skóry. Zawiera miód Manuka o właściwościach nawilżających. Ziarenka czarnego cukru zostały dodane do formuły bez dodatku wody, aby zachowały swą oryginalną formę. Dlatego maskę należy stosować na wilgotną skórę. Cena: 65,00 zł 

BLACK SUGAR HONEY MASK WASH OFF (1)

BLACK SUGAR HONEY MASK WASH OFF (2)

 

Maski z linii Freshmade:

Arbuz – łagodzi skórę

Żurawina – rewitalizuje skórę

Cytryna –  rozświetla skórę dzięki witaminie C

Kokos – ujędrnia skórę

Cena: 55,00 zł

fresh made cranberry mask

  fresh made lemon mask

 

 

 

 

Papierowe maski z linii „Beauty in a food”

 

Pięć papierowych masek z linii „Beauty in a food”: jagodowa, cytrynowa, truskawkowa, jarmużowa i buraczana. Każda z nich ma unikalne właściwości i zapewnia wyjątkowe uczucie komfortu. 

Cena pojedynczej maski: 22,00 złN

 Beauty In A Food Blueberry

 

Royal Honey toner and cream

Mleczko i krem z miodem królewskim. Zostały specjalnie opracowane do zachowania na dłużej równowagi nawilżenia komórek skóry. Formuła kosmetyków z linii Royal Honey została wzbogacona o mleczko pszczele, białko, propolis i wiekowy miód. Nazwa „wiekowy miód” obejmuje miód, który pozostawiono w ulu przez ponad 60 dni. Tworzy on na skórze wyjątkową barierę, dzięki której komórki skóry zachowują nawilżenie.

 

Cena mleczka: 85,00 zł

Cena kremu: 105,00 zł

 Royal Honey Essential Queen's Cream (2)

 

Royal Honey Essential Toner