Julia Wróblewska - zwiedzam

Moja wizyta w Anglii

unnamed (6-horz

Cześć!

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o moim niedawnym pobycie w Anglii. Poleciałam do Royston odwiedzić moją kuzynkę. Royston to miasto w hrabstwie Hertfordshire, położone między Londynem, Luton a Cambridge. Przez pierwsze dni mojego pobytu chodziłyśmy dużo po mieście z kuzynką, a także opiekowałam się jej dziećmi – córkami Nelą i Nadią. Później pojechałam do Londynu, żeby spotkać się z fanką z Instagramu. Jak pewnie pamiętacie, jakiś czas temu ogłosiłam na Instagramie, że chętnie spotkam się z kimś z Was – ona była jedną z osób, które się zgłosiły. Co robiłyśmy w Londynie? Przede wszystkim zwiedzałyśmy. Zobaczyłyśmy London Eye (choć niestety nie byłyśmy w środku), Big Bena, Tower Bridge, Oxford Street, Notting Hill… Pochodziłyśmy po ulicach Londynu, a wieczorem wróciłam do Royston.

unnamed (3) unnamed (1) unnamed (6

unnamed

unnamed (5)

Następnego dnia z kuzynką pojechałyśmy do Cambridge, gdzie kupiłam sporo rzeczy w Primarku i całe mnóstwo słodyczy… 🙂 Reeses, Oreo truskawkowe, Jelly Beans, czekoladę Hershey’s itp. Przywiozłam całą walizkę ciuchów i słodyczy. A wieczorem wybrałyśmy się do restauracji, by popróbować lokalnej kuchni.

Jakie są moje wrażenia? Ogólnie bardzo dobre. Zauważyłam, że ludzie tam nie rywalizują między sobą tak jak w Polsce – choćby w przypadku sąsiadów. Większość domów tam jest identyczna, więc nie ma walki o to, kto ma więcej i lepiej. I choć Anglicy lubią czasem się przechwalać, to nie po to, by pokazać, że ktoś inny jest gorszy. To mi się u nich bardzo podoba.

unnamed (4)

To by było na tyle. Pozdrawiam Was ciepło i do następnego!

Julia

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska to jedna z najpopularniejszych gwiazd w polskim kinie. Na dużym ekranie, zadebiutowała jako siedmiolatka w filmie "Tylko mnie kochaj", a potem szybko posypały się kolejne role. W serialu „Determinator” zagrała Julkę, w „Naznaczonym” Natalkę, świetnie poradziła sobie w rolach filmowych m.in. w „Listy do M” czy „Och, Karol 2”. Wzięła udział w popularnych show" Celebrity Splash" oraz "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". W tym roku skończyła 18 lat. Obecnie można ją oglądać w serialu "M jak miłość", gdzie gra Zosię.

5 komentarzy

Click here to post a comment

  • A gdzie wzmianka o Kosperze? xD Przecież to z nim podróżowałaś a nawet spałaś (info. instagram, snap)

  • Bardzo lubię czytać twoje wpisy saciekawe i porywają do czytania kolejny raz aż hce się do tego czytania wracac ładne zdjęcia pozdrawiam

  • Bardzo cb lubie i najbardziej lubie kiedy grałaś w filmie ,,Tylko mnie kochaj” i teraz jak grasz w ,, M jak Miłość”

  • Dlaczego nie napisałaś, że pojechałaś tam z Kosperem? I że wcześniej byłaś z nim w Niemczech? Jak już piszesz to pisz do końca a nie urywki.

  • Uwielbiam czytać Twoje wpisy:) a zakupów w Primarku zazdroszczę, zawsze kiedy jestem u siostry w Irlandii to też robię z Primarku zakupy:) Pozdrawiam