Newsy, plotki, ciekawostki Newsy, plotki, ciekawostki

Gwiazdy motywują do działania w Blue Monday!

Kolaże6

Choć poniedziałki na ogół bywają trudne, dzisiejszy szczególnie dał nam się we znaki. Nic dziwnego – Blue Monday to, jak udowodniono naukowo, najbardziej depresyjny dzień w roku, głównie ze względu na spadek mobilizacji w realizowaniu noworocznych postanowień. Jak gwiazdy radzą sobie ze styczniową utratą motywacji?

Ania Gzyra-Augutynowicz, która została jesienią ambasadorką zawodów biegowych City Trail, stawia na systematyczność: Co mnie motywuje i nakręca do biegania? REGULARNOŚĆ. To jest absolutnie najważniejsze. Ja po prostu wiem, że muszę zrobić ten trening! I nie zastanawiam się czy mi się chce czy nie! Przebieram się i biegnę!A potem wspaniały i zasłużony czas regeneracji z dobrą książką.

3

Kiedy brakuje energii do działania, warto skorzystać z cennych rad eksperta! Dlatego gwiazdy przyłączyły się do akcji Konrada Gacy – specjalisty żywieniowego, autora książek motywacyjnych i programu leczenia otyłości – i wraz z nim rzuciły wyzwanie depresyjnemu poniedziałkowi. A ja w przerwach między scenami ładuję się pozytywną energią od Konrada Gacy. Motywacja to podstawa!!! – napisał na swoim profilu na Facebook’u Krzysztof Wieszczek.

1

Co postanowiła sobie w nowym roku Aleksandra Mikołajczyk? W zdrowym ciele zdrowy duch. Oto jedno z moich postanowień noworocznych! Dzięki Konrad Gaca za mobilizację. Wyposażona w Twoją książkę z pewnością zgubię kilka zbędnych kilogramów no i… nauczę się odpoczywać.

4

Dorota Czaja jak każdy miewa problemy z dotrzymaniem noworocznych postanowień: Kochani! Jak tam Wasze noworoczne postanowienia? U mnie póki co średnio, ale walczę, a Konrad Gaca mnie mobilizuje swoją książką i terminarzem. – zwierzyła się fanom na Facebook’u.

2

„Obudzić w sobie wojownika” postanowiła też Agnieszka Kaczorowska, która również dołączyła do akcji.

5

Kluczowym punktem akcji Konrada Gacy był konkurs, w ramach którego fani wstawiali na profile social media swoje sposoby na motywację. Wygrani mogli zdobyć, m.in.: terminarze motywacyjne czy książkę „Konrad Gaca. Obudź w sobie wojownika”.

A Wy  wzięliście udział w akcji?