Dorota Gardias: sprawdziłam i polecam Dorota Gardias: w pracy

#defineyoursport

_MW_Outhorn_03

W kolekcji wiosna-lato 2017 Outhorn ponownie znajdziecie linię sygnowaną moim nazwiskiem.

Produkty z tej linii to wygoda, funkcjonalność i kobiecość. Jest zarówno kolor, który tak lubię i wygoda, którą bardzo cenię. To właśnie chęć bycia aktywną na co dzień, czerpania z tego przyjemności i osobistej satysfakcji zdecydowały o współpracy z marką Outhorn. Zachęcam Was do aktywnego spędzania wolnego czasu jako sposobu na dawkę pozytywnej energii i relaks. 

_MW_Outhorn_03.02.17.2722 _MW_Outhorn_03.02.17.3112

Materiały posiadają wykończenie Bionic Eco chroniące materiał przed przemakaniem i zabrudzeniami, funkcję szybkoschnącą oraz są zbudowane z dwóch warstw dla utrzymania wyższej wodoodporności. W wyselekcjonowanym przez mnie asortymencie dominują energetyczne róże, zielenie i różne odcienie granatu. Dominują tu modne w tym sezonie oversize’owe, wydłużone sylwetki, monochromatyczne melanże, a także różnorodna czerń wydobyta poprzez łączenie różnych jakości, błysku, matu dających efekt lustra. Zarówno w liniach codziennych jak i letnich pojawią się inspiracje podróżami, falami oceanu oraz kolorami gorącego słońca. Produkty na co dzień i produkty fitnessowe to energia koloru i dopasowanie do wymogów zróżnicowanej pogody. Paleta pasteli połączona z metalizujących złotem oraz tkaninami z błyskiem dodaje motywacji do wyjścia z domu. 

_MW_Outhorn_03.02.17.2538 _MW_Outhorn_03.02.17.3707 _MW_Outhorn_03.02.17.3556

Linia damska nowej kolekcji na sezon wiosna/lato 2017 trafia do aktywnych kobiet, które wybierają sportowy styl na co dzień, takich jak ja. Zdjęcia do sesji wizerunkowej odbyły się w lutym w Walencji – mieście pełnym słońca, uśmiechu i ludzi. Hiszpania stała się doskonałym miejscem do odzwierciedlenia idei marki Define Your Sport. Pamiętajcie, że nie ma jednej słusznej aktywności fizycznej. Każdy z nas musi sam zdefiniować która jest dla niego optymalna.

_MW_Outhorn_05.02.17.3979 _MW_Outhorn_03.02.17.3417 _MW_Outhorn_03.02.17.2906

Więcej na http://www.outhorn.com.

Dorota Gardias

Prezenterka i dziennikarka TVN, TVN 24, TVN Meteo, TVN Turbo. Współprowadziła wiele programów, m.in. „Projekt plaża”, „AlleZima” „Dzień dobry wakacje”. W 2009 roku wygrała IX edycję „Tańca z gwiazdami”, w 2010 roku otrzymała „Telekamerę” Tele Tygodnia. Jedna z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu, wcześniej, wielokrotnie nagradzana w wyborach miss. Miłośniczka dalekich podróży, szybkich samochodów i adrenaliny.

1 komentarz

Click here to post a comment